wiedza
wychowanie
tradycja
wiara
wspólnota

Szkoła podstawowa » dla uczniów

Tygodniowy plan zajęć dla klasy I MW

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia świetlicowe
6:50 - 7:50 Przyjmowanie dzieci do szkoły
7:50 - 8:35
W-F
Aula
Msza święta
Kaplica szkolna
Gimnastyka
Salka gimnastyczna
Rytmika
Sala 2
Basen
Religia
Sala 1
W-F
Salka gimnastyczna
8:45 - 9:30
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Religia
Sala 1
9:40 - 10:25
J. angielski
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
10:35 - 11:20
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
J. francuski
Sala 1
Zajęcia komputerowe
Sala 41
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
11:30 - 12:15
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Edukacyjne gry planszowe
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
J. angielski
Sala 1
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
12:20 - 13:05
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 1
Zajęcia dodatkowe
12:20 - 13:05
Zajęcia indywidualne
Sala 1
13:05 - 13:50
J. angielski
Sala 1
13:45 - 14:30
J. angielski
Sala 1
13:50 - 14:45
Robotyka
Aula
Mały Kucharz
Kawiarenka szkolna
14:00 - 14:45
Zajęcia teatralne
Sala 2
14:45 - 15:30
Taniec ludowy
Aula
Koło Młodego Przyrodnika
Sala 53
Uczymy się uczyć
Sala 2
Schola
Sala 1
Zajęcia świetlicowe
12:30 - 13:00 Posiłek (poniedziałek, czwartek, piątek)
13:10 - 13:40 Posiłek (wtorek, środa)
13:00 - 14:45 Zajęcia
14:45 - 15:00 Herbatka
15:00 - 16:00 Zajęcia

Tygodniowy plan zajęć dla klasy II AU

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia świetlicowe
6:50 - 7:50 Przyjmowanie dzieci do szkoły
7:50 - 8:35
W-F
Salka gimnastyczna
Msza święta
Kaplica szkolna
Gimnastyka
Salka gimnastyczna
Basen
Rytmika
Sala 2
Zajęcia komputerowe
Sala 41
Religia
Sala 2
8:45 - 9:30
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Religia
Sala 2
W-F
Aula
9:40 - 10:25
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
10:35 - 11:20
J. angielski
Sala 2
J. angielski
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
11:30 - 12:15
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
J. francuski
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
12:20 - 13:05
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 2
Edukacyjne gry planszowe
Sala 2
Zajęcia dodatkowe
12:20 - 13:05
13:05 - 13:50
Zajęcia indywidualne
Sala 2
J. angielski
Sala 2
J. angielski
Sala 2
13:45 - 14:30
13:50 - 14:45
Robotyka
Aula
Mały Kucharz
Kawiarenka szkolna
14:00 - 14:45
Zajęcia teatralne
Sala 2
14:45 - 15:30
Taniec ludowy
Aula
Koło Młodego Przyrodnika
Sala 53
Uczymy się uczyć
Sala 2
Schola
Sala 1
Zajęcia świetlicowe
12:30 - 13:00 Posiłek (poniedziałek, czwartek, piątek)
13:10 - 13:40 Posiłek (wtorek, środa)
13:00 - 14:45 Zajęcia
14:45 - 15:00 Herbatka
15:00 - 16:00 Zajęcia

Tygodniowy plan zajęć dla klasy III EP

Godziny Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Zajęcia świetlicowe
6:50 - 7:50 Przyjmowanie dzieci do szkoły
7:50 - 8:35
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Msza święta
Kaplica szkolna
Gimnastyka
Salka gimnastyczna
Rytmika
Sala 2
Basen
W-F
Aula
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
8:45 - 9:30
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Religia
Sala 3
Religia
Sala 3
Zajęcia komputerowe
Sala 41
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
9:40 - 10:25
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
10:35 - 11:20
W-F
Aula
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
J. angielski
Sala 3
11:30 - 12:15
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacja wczesnoszkolna
Sala 3
Edukacyjne gry planszowe
Sala 3
12:20 - 13:05
J. angielski
Sala 3
Zajęcia dodatkowe
12:20 - 13:05
J. francuski
Sala 3
13:05 - 13:50
Zajęcia indywidualne
Sala 3
13:45 - 14:30
J. angielski
Sala 3
13:50 - 14:45
Robotyka
Aula
Mały Kucharz
Kawiarenka szkolna
14:00 - 14:45
J. angielski
Sala 3
Zajęcia teatralne
Sala 2
14:45 - 15:30
Taniec ludowy
Aula
Koło Młodego Przyrodnika
Sala 53
Uczymy się uczyć
Sala 2
Schola
Sala 1
Zajęcia świetlicowe
12:30 - 13:00 Posiłek (poniedziałek, czwartek, piątek)
13:10 - 13:40 Posiłek (wtorek, środa)
13:00 - 14:45 Zajęcia
14:45 - 15:00 Herbatka
15:00 - 16:00 Zajęcia

Wyprawka do I klasy 2016/2017

  • teczka na gumkę,
  • blok rysunkowy biały i kolorowy,
  • blok techniczny biały i kolorowy,
  • wycinanki,
  • klej,
  • linijka,
  • nożyczki,
  • gumka do mazania,
  • plastelina,
  • temperówka,
  • 3 ołówki miękkie,
  • kredki ołówkowe i świecowe,
  • farby akwarelowe i plakatowe,
  • pędzelek cienki i gruby,
  • zeszyt 16-kartkowy w linie do języka polskiego,
  • 3 zeszyty 16-kartkowe w kratkę do matematyki, przyrody i korespondencji,
  • zeszyt do religii,
  • długopis z zielonym wkładem,
  • podpisany woreczek ze strojem gimnastycznym i obuwiem sportowym.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem